YAŞAM ALANLARINIZI
FARKLILAŞTIRIN!

Gümüşten altına, porselenden kristale kadar dünyaca ünlü birçok markanın çatal-bıçak takımlarını, yemek servislerini ve aksesuarlarını bulabileceğiniz “Sırmaison” evine özen gösterenlerin ortak adresi olmaya devam ediyor. 1995 yılında kurulan Sırmaison, Rosella Karabacak ve Şirin Yalçın önderliğinde özenle seçilmiş birçok dünya markasının şık platformu olmak için kendini her gün yeniliyor.

Gümüşten altına, kristalden porselene, sofra takımlarından çatal-bıçaklara, şık hediyelerden sanat eserlerine kadar, çağdaştan klasiğe tüm ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında sunuyor.

Sırmaison ’un bünyesinde bulunan Türkiye temsilciliğini yaptığı gümüş çatal-bıçak takımları konusunda dünyanın en ünlü Fransız markalarından Ercuis, porselen yemek ve servis takımları söz konusu olduğunda ise dünyanın en köklü markaları arasında gösterilen Fransız Raynaud Limoges, yer alıyor.

Ayrıca pek çok dünya markası Lalique, Moser, Baccarat, Daum, Bernardaud, J.L. Coquet ve Marie Daage, aksesuarda önder Greggio, Michael Aram gibi yaklaşık 30 dünya markası bulunuyor.

2012 senesinden beri kendi model ve desenlerini üretmeye başlayan SırMaison, dünyaca unlu porselen ve çatal bıçak takımlarının yanında sofralarınızı süslemek üzere kendi tasarım aksesuarlarını da müşterilerine sunuyor.

Türkiye’nin genelinde 5 mağaza ve birçok corner concept ile yaşam alanlarınızı farklılaştırabileceğiniz ve günlük hayatınızın parçası olabilecek yeni ve özel birçok ürün Sırmaison’da. İster iz bırakacak bir düğün hediyesi, isterseniz evinizde yeni bir dokunuş, yada bir sonraki mükemmel hediye, geniş bir seçenek sizi Sırmaison mağazalarında bekliyor.

Alışveriş Sepeti
Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için cookie'ler kullanmaktayız. Sitemizde gezinerek, bunu kabul etmiş sayılırsınız.
Aradığınız ürünleri görmek için yazmaya başlayın.

SIRMAISON FIRSATLARI DEVAM EDİYOR

Sırmaison'da 10.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde %5 ikinci ve üçüncü alışverişlerinizde %10 indirim sizleri bekliyor.