EVLİLİK LİSTENİZ İLE YENİ EVİNİZİ
ZEVKİNİZE GÖRE DÖŞEYİN ...

Bir ömür birlikte olacağınız insanı buldunuz!
Bundan sonra tatlı bir koşturmaca başlıyor. Yeni bir yolculuk ve pek çok verilecek karar sizi bekliyor ...

SIRMAISON EVLİLİK LİSTESİ DANIŞMANI bu tatlı ama zor karar sürecinde sizinle beraber çalışıyor... Alternatifler, renkler, desenler, ihtiyaçlar, seçimler... hepsi danışmanlarımız ile daha kolay.

Sırmaison'un evlilik listesi uygulamasıyla yeni evlenecek çiftler, tüm ihtiyaçlarını kişisel zevklerine göre planlıyorlar; mutlu çiftlerin yakınları da yerini bulacak hediyeler sunabiliyorlar.

Sırmasion Wedding Concierge da yalnızca evlilik listesi hizmeti değil aynı zamanda bu mutlu koşturmacanın her anında yanınızda olacak danışmanlarımız var.

Söz tepsisi, çikolata kaselerinden tutunda düğün esnasında nadide misafirlerinize vereceğiniz hediyelere kadar her hizmet mevcut.
Danışmanızla ilk yapacağınız toplantı esnasında, beraber belirlenen ihtiyaç listesi doğrultusunda seçimleriniz aileniz ve misafirleriniz ile palaşılacaktır.
Bunu takiben esas liste finalize olunca, yeniden gözden geçirip değiştirme sansınız olacaktır.

Bu Wedding Listi bir kumbara sistemi gibi düşünebilirsiniz, bu telaşlı süreçte verdiğiniz kararları ya da seçtiğiniz ürünleri yeniden değerlendirmek için hep vakit var.

Yeni çiftler geniş ve kaliteli bir ürün yelpazesine sahip Sırmaison da dünya markalarının birbirinden farklı ve özel hediye alternatiflerini bulabilirler. Siz de evlilik danışmanlarımızla randevu ayarlamak için bizi arayın.

Alışveriş Sepeti
Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için cookie'ler kullanmaktayız. Sitemizde gezinerek, bunu kabul etmiş sayılırsınız.
Aradığınız ürünleri görmek için yazmaya başlayın.

SIRMAISON FIRSATLARI DEVAM EDİYOR

Sırmaison'da 10.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde %5 ikinci ve üçüncü alışverişlerinizde %10 indirim sizleri bekliyor.